sc
 

20 Yıllık Tecrübe

Elbette ki her arızayı dakikalar içerisinde çözümleyemeyiz. Arızanın en kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlayabiliriz.

Garantili Servis

Ürünün onarım aşamasında sunduğumuz hizmeti garanti altına almak istemez misiniz? 1 yıl boyunca hizmet garantisi.

Altı Gün Hizmet

Çağrı destek personelleri, hafta içi ve cumartesi günler 22:00 saatine kadar sizlere hizmet sunmaktadır.

Merkez Servis > 0282 654 22 50

Çağrı destek personelleri, 0282 654 22 50 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

 

Servis personellerimizin sizi araması için bir numara bırakmanız yeterli!

 
 
Şube62
Onarılan Cihaz9720
Cevaplanan Çağrı25740
Ekip384
6653

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 

Arçelik Beyaz eşya servisi; 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Cihazlarda oluşabilecek problemleri gidermek için adresinize servis personeli yönlendirmekteyiz. Üç aşamada beyaz eşya servis hizmetini tamamlamaktayız. Ayrıca firmamız sadece beyaz eşya servis hizmeti sunmamaktadır. Tekirdağ ili içerisinde yer alan tüm ilçelere Arçelik buzdolabı servisi ve Arçelik çamaşır makinesi servisi hizmetleri de sunmaktayız.

 
Hangi ilçeden geliyorsunuz?
Tekirdağ ili içerisinde oluşturduğumuz şubeler aracılığıyla sizlere personel yönlendirmesi gerçekleştirmekteyiz. Çorlu, Çerkezköy, Saray, Malkara, Ergene, Reşadiye, Zafer ve benzer merkezi bölgelerden sevk sağlamaktayız.
Tamir / Onarım kaç gün sürüyor?
Ürün durumu ve parça kontrolü sağlanmadan bu durumda fikir yürütmek imkansızdır. Fakat ürünün azami teslim süresi 5 iş günüdür.
Servis kaydını nasıl oluşturabilirim?
0282 654 22 50 numaralı çağrı destek hattını arayarak dakikar içerisinde servis kaydını oluşturabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 

Arçelik Servisi; hızlı, kaliteli ve tecrübeli ekip personelleri ile arızalanan ürünü aynı gün içerisinde onarım için ekip yönlendirmektedir. Vakitli çalışan personellerimiz; adresinize aynı gün içerisinde gezici ekip yönlendirmesini sağlayabilmek adına yapmanız gereken ilk adım 0282 654 22 50 numaralı çağrı destek hattını arayarak Arçelik beyaz eşya servis hattını aramanız gerekmektedir. Cihazın garantisi yoksa eğer lütfen çağrı destek hattına garantisiz ürün olduğunu belirtmelisiniz. Cihazın ilk aşamada arıza testi üzerinde istatistiksel verileri incelenmektedir. Bu aşama en önemli kısımdır ki burada yapılacak tespitle ürünün arızası net olarak belirlenmektedir. Arçelik Servis; bu kısımda size tahmini fiyatı da resmi evrak aracılığıyla belirlemektedir.

 

Tekirdağ'da bulunan tüm bölgelere hizmet veren Arçelik beyaz eşya servisi arızalı ürünün arızasını aynı gün içerisinde onarmak için adresinize servis personeli yönlendirmektedir. Tekirdağ'nın farklı noktalarında oluşturduğumuz kuruluşlarımız üzerinden size en yakın servis ile irtibata geçerek arızalı ürünün arızasını gidermekteyiz.Arçelik servisi olarak 17 yıldan uzun süredir beyaz eşya sektöründe hizmet vermeye devam etmekteyiz. Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik bulaşık makinesi servisi, Arçelik kurutma makinesi servisi, Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik klima servisi ve Arçelik kombi servisi hizmetleri vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek için deneyimli ve profesyonel kadrosuyla 7/24 hizmetinizdedir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, veya arzu ederseniz sitemizde bulunan numaranızı bırakın sizi arayalım linkini kullanarak çağrı merkezimizin sizle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 0282 654 22 50 no’lu çağrı merkezi numaramız sizlerden gelecek olan aramalar için beklemektedir.

 

Arçelik bulaşık makinesi bakımı için bizlere 0282 654 22 50 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Arçelik bulaşık makinesi bakımı sonrası arçelik beyaz eşyanızın olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. Böylece ay sonu gelecek olan faturalarınızda azalma olacaktır. Her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji karşısında firmamız düzenli eğitimler vererek deneyimli kadrosunu güçlendirmekte ve sizlere daha iyi, kaliteli hizmet sunabilmek adına dur durak vermeden çalışmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı arçelik tamir servisi hizmetinden faydalanmak için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Servis merkezinde onarım gören tüm kurutma makinesi ürünleri, Arçelik Servis tarafından ücretsiz olarak bakımları da yapılmaktadır. Bu hizmeti Tekirdağ ilinde bulunan tüm müşterilerimize sunmaktayız. Arçelik Servis merkezi her zaman müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet de sınır tanımamaktadır. Üstelik ürün garantisi bittiyse merkezimizde onarım gören ürünler; 1 yıl tarafımız tarafından tekrar garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Çağrı Destek merkeziyle iletişime geçin.0282 654 22 50