Arçelik Klima Servisi

Arçelik Servisi; hızlı, kaliteli ve tecrübeli ekip personelleri ile arızalanan ürünü aynı gün içerisinde onarım için ekip yönlendirmektedir. Vakitli çalışan personellerimiz; adresinize aynı gün içerisinde gezici ekip yönlendirmesini sağlayabilmek adına yapmanız gereken ilk adım 0282 654 22 50 numaralı çağrı destek hattını arayarak Arçelik beyaz eşya servis hattını aramanız gerekmektedir. Cihazın garantisi yoksa eğer lütfen çağrı destek hattına garantisiz ürün olduğunu belirtmelisiniz. Cihazın ilk aşamada arıza testi üzerinde istatistiksel verileri incelenmektedir. Bu aşama en önemli kısımdır ki burada yapılacak tespitle ürünün arızası net olarak belirlenmektedir. Arçelik Servis; bu kısımda size tahmini fiyatı da resmi evrak aracılığıyla belirlemektedir.

arçelik servisi

Aynı Gün Arçelik Servisi

Arçelik klima bakımı için bizlere 0282 654 22 50 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Arçelik klima bakımı sonrası arçelik beyaz eşyanızın olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. Böylece ay sonu gelecek olan faturalarınızda azalma olacaktır. Her geçen gün gelişen ve değişen teknoloji karşısında firmamız düzenli eğitimler vererek deneyimli kadrosunu güçlendirmekte ve sizlere daha iyi, kaliteli hizmet sunabilmek adına dur durak vermeden çalışmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı arçelik tamir servisi hizmetinden faydalanmak için bizlere çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Arçelik Servismerkeziyle irtibata geçmek oldukça basit. Çağrı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün içerisinde adresinize personel yönlendirmesi yapmaktayız. Adresinize ulaşacak olan personellerimizin tamamı en az 10 yıllık deneyime sahip teknisyenlerdir. Arıza çözüm, tespit ve onarım konusunda son derecce pratik olan teknisyenlerimiz; cihazın onarım süreci ve bakımı hakkında sizlere ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır.

En Yakın Arçelik Servisi

Arçelik Servis Merkezi

Servis merkezinde onarım gören tüm klima ürünleri, Arçelik Servis tarafından ücretsiz olarak bakımları da yapılmaktadır. Bu hizmeti Tekirdağ ilinde bulunan tüm müşterilerimize sunmaktayız. Arçelik Servis merkezi her zaman müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet de sınır tanımamaktadır. Üstelik ürün garantisi bittiyse merkezimizde onarım gören ürünler; 1 yıl tarafımız tarafından tekrar garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Değerli müşterilerimiz sizin servis talebinizden sonra sizin istek ve şikayetleriniz üzerine servisimiz size en kısa sürede ulaşır . Arızalı cihaz hakkında bilgi alır daha sonra talebiniz doğrultusunda arızalı cihaz test edilmek üzere teslim alınır. Sonra uzman ekibimiz genel kontrol ve arıza analiz test aşamasına geçer arızalı cihazdaki sorunlu parça veya parçalar tek tek tesbit edilir. Orijinal yeni yedek parça ile yüzeysel olarak test edilir.

1

Aşama

Adresinize gelecek olan personellerimiz; ilk aşamada cihazın testlerini ve ürünün arızasını saptamaktadır. Ürün arızasını net olarak belirlemek için gerekli argümanlara sahip olan servis personelimiz; Arçelik servisi hizmetini tam manasıyla verebilmek için tüm ekipmanları araçta hazır olarak bulundurmaktadır. Cihaz üzerinde testlerin gerçekleşmesi için 30 dakikalık testler yapmaktayız. Test sonucunda da sizlere de resmi olarak evrak sunmaktadır.
beyaz eşya s servis
2

Aşama

blog2
Ürünün arızası test edildikten sonra onarımı için en yakın servisimize yönlendirmekteyiz. Atölyelerin müsaitlik durumuna göre hareket etmekte olan personellerimiz; en yakın beyaz eşya servis atölyesine sevk etmekteyiz. Burada da ürünün onarımı için gerekli tetbikleri uygulamaktayız. Yapılacak çalışmalar ve yaklaşık masraf tutarı için irtibat numaranıza SMS göndermekteyiz.
0282 654 22 50 numaralı çağrı destek hattını arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı destek hattı üzerinden en yakın servisimize ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.
3

Aşama

Arçelik Beyaz eşya servisi sitesine hoşgeldiniz, Arçelik Beyaz eşya, Klima ve Kombi cihazlarının bakım ve onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini yaklaşık 15 yıldır vermekteyiz, bu süreç sürdürülebir olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Dayanıklı tüketim cihazlarının bakım ve onarımları 1 yıl süreyle GARANTİ altına alınmaktadır, garani müşterinin korunmasını sağlar. Arızaların giderilmesinden sonra oluşabilecek aynı şikayetler sonucu ücret ödemezsiniz. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetleriniz beyaz eşya olsun klima, kombi olsun en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.